OSCAR HULLGREN. Olie på lærred, signeret.

59257. OSCAR HULLGREN. Olie på lærred, signeret.

Hav motiv. 36 x 27 cm.

Mindre malingstab og pletter. Foret på Panel.

Kunstner/designer

Oscar Hullgren (1869–1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

Hav motiv. 36 x 27 cm.

Kunstner/designer

Oscar Hullgren (1869–1948)

Antal besøg: 1.216