MARIA BOCEWSKA. Både ved Söder Mälarstrand. Farvelitografi. Signeret og nummereret 340/350.

59093. MARIA BOCEWSKA. Både ved Söder Mälarstrand. Farvelitografi. Signeret og nummereret 340/350.

Billedareal 27 x 32 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 27 x 32 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.318