BED, gustaviansk 1700-tal.

BED, gustaviansk 1700-tal.
590741. BED, gustaviansk 1700-tal.

Udtræksseng, skåret indretning af blandt andet båndflåde.
Underliggende originalt maleri.
Indvendig bredde 90 cm Højde rygstykke 117 cm.

Skader og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skader og slitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 3.497