RAGNAR ANDERSSON. Olie på pap.

589358. RAGNAR ANDERSSON. Olie på pap.

"Træer i modlys", usigneret, 20x29 cm.

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Antal besøg: 762