BORD, Superellipse, Masur birk, Bruno Mathsson & Piet Hei.

588653. BORD, Superellipse, Masur birk, Bruno Mathsson & Piet Hei.

Bord 'Superellips' med finérplade i masur birk og spændingsben i forkromet metal. Bruno Mathsson & Piet Hein, fremstillet af Mathsson International, højde 70 cm, længde 230 bredde 87 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker, finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 10.241