Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
ALMA EKBERG. Motiv fra Dresden. Olie på lærred. Signeret A Ekberg og dateret Dresden 1904.
58814. ALMA EKBERG. Motiv fra Dresden. Olie på lærred. Signeret A Ekberg og dateret Dresden 1904.
54x63 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
54x63 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
1.633