TAGE ÖRN. Blyantstegning.

TAGE ÖRN. Blyantstegning.
587380. TAGE ÖRN. Blyantstegning.

Kystbillede. Signeret og dateret -55. Bær dedikation. 34x26 cm.

Lidt gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt gulnet.

Antal besøg: 416