GEORG SUTTNER. Akvarel.

GEORG SUTTNER. Akvarel.
587213. GEORG SUTTNER. Akvarel.

Måske et maleri. Signeret og dateret -62. Bær dedikation.
19x25 cm.

Glas mangler, mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

19x25 cm.

Antal besøg: 277