AMMAR FARHAT. Pastel.

AMMAR FARHAT. Pastel.
587057. AMMAR FARHAT. Pastel.

Folk spiller musik, signeret og dateret -56, 50x33 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!
587057. AMMAR FARHAT. Pastel.

Antal besøg: 4.965