Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Stadsauktion Sundsvall
Kunst
Malerie
586985. CLEMENT HÅKANSSON & ABRAHAM CLEMENTSSON. Bonad / Vægmaleri på tuftet hørstof, bonde, Småland, signeret og dateret 1811.
« Tilbage til genstanden