DESK, "Nya Guldheden", Carl Malmsten for Åfors Möbelfabrik.

58491. DESK, "Nya Guldheden", Carl Malmsten for Åfors Möbelfabrik.

Mahogni, rektangulær form med tre skuffer i kanten, fire nedadtilspidsede ben, to nøgler. Stemplet på midterkassen. Længde 119, bredde 59, højde 75 cm.

Brugsslitage, ujævnt solbleget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.524