SIDEBORD, teak 1950'erne.

SIDEBORD, teak 1950'erne.
584670. SIDEBORD, teak 1950'erne.

højde 75, bredde 175, dybde 80 cm.

Brugsslitage, låse fjernet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, låse fjernet.

Nøgler mangler.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 408