SOFABORD, engelsk stil, 20. århundrede.

584218. SOFABORD, engelsk stil, 20. århundrede.

Højde 53, længde 124, bredde klapper foldet ned 55 cm.
Varen kan findes i vores nye lokaler på Hjalmar Petris väg 46 i Växjö. Vi åbner for fremsyn og levering og levering der tirsdag den 7. marts 2017. Uge 9 er den sidste uge vi har åbent på Kungsgatan 11.

Mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærker, ridser.

Antal besøg: 436