Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Stadsauktion Sundsvall
Ure
Armbåndsure
584114. ARMBANDSUR, forgyldt stål, urskive med Ayatollah Kohmeini, Schweiz, anden halvdel af det 20. århundrede.
« Tilbage til genstanden