CURT LINDGREN. Akvarel.

CURT LINDGREN. Akvarel.
582802. CURT LINDGREN. Akvarel.

Kystmotiv, signeret og dateret 1958, 20x28 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.377