MODEL LÅS, 3 dele, MÄRKLIN.

MODEL LÅS, 3 dele, MÄRKLIN.
58195. MODEL LÅS, 3 dele, MÄRKLIN.

Skala h0.

Brugsslitage.
Dele mangler.
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skala h0.

Brugsslitage.
Dele mangler.
Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 1.195