DAGMAR GLEMME. Litografier 2 stk.

581410. DAGMAR GLEMME. Litografier 2 stk.

"Vernissage-Andar", signeret og nummereret 1392/1500, 1393/1500, overordnede mål 30,5x38,5 cm.

Oramade.

Kunstner/designer

Dagmar Glemme (Født 1942)

Få foretaget en gratis vurdering!

Oramade.

Kunstner/designer

Dagmar Glemme (Født 1942)

Antal besøg: 466