RAGNAR PERSON. Olie på lærred, signeret.

57877. RAGNAR PERSON. Olie på lærred, signeret.

Figur scene. 37 x 28 cm.

Mindre farvetab.

Kunstner/designer

Ragnar Person (1905–1993)

Få foretaget en gratis vurdering!

Figur scene. 37 x 28 cm.

Mindre farvetab.

Kunstner/designer

Ragnar Person (1905–1993)

Antal besøg: 1.434