SOFA, rokokostil, anden halvdel af det 20. århundrede.

578759. SOFA, rokokostil, anden halvdel af det 20. århundrede.

Sort træskåret ramme. Lilla polstring. Dekoration med perle negle.
Længde 160 cm, bredde 73 cm, højde 101 cm.

Brugsslitage. Pletter og stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.655