577615. ANTONIO DE FELIPE. Farvelitografi, Audrey Hepburn, signeret A de Felipe, nummereret 93/100.
Motiv af Audrey Hepburn fra en scene fra filmen Breakfast at Tiffany's.
Arkstørrelse 100 x 72 cm.
Mål med ramme 115 x 85 cm.
Antonio de Felipe blev født i Valencia i 1965.
Ingen anmærkninger.