ANTONIO DE FELIPE. Farvelitografi, Audrey Hepburn, signeret A de Felipe, nummereret 93/100.

577615. ANTONIO DE FELIPE. Farvelitografi, Audrey Hepburn, signeret A de Felipe, nummereret 93/100.

Motiv af Audrey Hepburn fra en scene fra filmen Breakfast at Tiffany's.
Arkstørrelse 100 x 72 cm.
Mål med ramme 115 x 85 cm.

Antonio de Felipe blev født i Valencia i 1965.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Arkstørrelse 100 x 72 cm.
Mål med ramme 115 x 85 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.320