AINO WAHLSTRÖM. Blomster ved skurvæg 2 stk.

57696. AINO WAHLSTRÖM. Blomster ved skurvæg 2 stk.

Olielærred, 55x46 cm, et monogram signeret 1980. Begge fuldt signerede på verso. Dateret 1989.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.318