BARSKAB, midten af det 20. århundrede.

57602. BARSKAB, midten af det 20. århundrede.

Intarsiadekor. Et par døre. Længde 83, bredde 42, højde 116 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.440