BOGREASE, Karl Johan stil, 1900-tallet.

57583. BOGREASE, Karl Johan stil, 1900-tallet.

Mahogni finer. Længde 97 bredde 34,5 højde 167 cm.

Slitage, finerskade, listedel løs. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.332