SPEJLAMPE, og LUSSTAKAR 1800-tallet.

57510. SPEJLAMPE, og LUSSTAKAR 1800-tallet.

Forgyldt og bronzeret med lirdekoration. 59 x 35 cm. Messing lysestager højde 18,5 cm, trold. England.

Spejlet med senere forgyldning, mangler lysarm, lysestage med revne i foden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 950