AUGUST LUNDBERG. Olie på Panel, signeret-1923.

57487. AUGUST LUNDBERG. Olie på Panel, signeret-1923.

Stilleben, 55 x 37 cm.

Tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stilleben, 55 x 37 cm.

Tab af farve.

Antal besøg: 1.727