FOOD SERVICE DELE, 62 dele, "Jesso" Gustavsberg.

57285. FOOD SERVICE DELE, 62 dele, "Jesso" Gustavsberg.

11 dybe tallerkener, 26 tallerkener diameter 21,5 cm, 18 tallerkener diameter 17,5, 5 tallerkener diameter 15 cm og terrin.

Brugsslitage, fabrikationsfejl. Krackelyrer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.284