REFERENCEBØGER, FAKTABØGER, 74 stk, halvt fransk.

572074. REFERENCEBØGER, FAKTABØGER, 74 stk, halvt fransk.

10 Generel verdenshistorie.
17 Kundskabens Bog.
6 svenske mænd og kvinder.
8 Illustreret svensk litteraturhistorie.
6 Folkets Historie gennem Tiderne 1938.
6 Folkets historie gennem tiderne 1950.
13 Bonniers samtaleordbog.
Et halvt århundrede.
Nordstedts Opslagsbog.
Tidens leksikon.
Medicinsk opslagsbog.
Decameron af Boccaccio del II.
WWII.
60000 fremmedord og navne.
Hjemmets lægebog.
Et halvt århundrede.

Slitage, pletter, enkelte skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

10 Generel verdenshistorie.
17 Kundskabens Bog.
6 svenske mænd og kvinder.
13 Bonniers samtaleordbog.
Et halvt århundrede.
Nordstedts Opslagsbog.
Tidens leksikon.
Medicinsk opslagsbog.
WWII.
60000 fremmedord og navne.
Hjemmets lægebog.
Et halvt århundrede.

Antal besøg: 612