SPEJLAGENTUR, Nyrenæssance, 1800-tallet.

57114. SPEJLAGENTUR, Nyrenæssance, 1800-tallet.

Længde 95, bredde 47, højde 208 cm.

Slitage og skader, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 813