ARKIVSKAB, eg, første del af det 20. århundrede.

56514. ARKIVSKAB, eg, første del af det 20. århundrede.

Med 8 skuffer, Højde 172 cm. Længde 46 cm. Bredde 71 cm.

Ridser/finerskade på bagkant.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser/finerskade på bagkant.

Antal besøg: 1.932