LÆNESTOLE, et par, såkaldt øreklapmodel, 1940'erne.

56454. LÆNESTOLE, et par, såkaldt øreklapmodel, 1940'erne.

Skåret bladdekoration på forsiden af rammen, beklædt med grøn rød polstring.

Brugsslitage, mindre skade på en af lænestolenes polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.062