ANDERS OLSSON. Ved broen, Aarhus (Danmark). Olie på Panel. Signeret A Olsson.

56411. ANDERS OLSSON. Ved broen, Aarhus (Danmark). Olie på Panel. Signeret A Olsson.

27x22 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

27x22 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.433