SMYKKER, sølv, 1900-/2000-tallet.

56326. SMYKKER, sølv, 1900-/2000-tallet.

Halskæde med vedhæng i sølv, lås i metal, dateret 1966 og monogram JC, vedhængshøjde ca. 7 cm.
2 vedhæng i form af et kors.
3 par øreringe.
Vedhæng.
Ring. størrelse 16,5.
Vedhæng med kæde.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 vedhæng i form af et kors.
3 par øreringe.
Vedhæng.
Ring. størrelse 16,5.
Vedhæng med kæde.

Brugsslitage.

Antal besøg: 799