STEPPALL, AWAB, anden halvdel af det 20. århundrede.

56316. STEPPALL, AWAB, anden halvdel af det 20. århundrede.

Stålkonstruktion, overdel og trin med brun plastlaminat.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.080