RULLKLAFF SEKRETÆR, første halvdel af det 20. århundrede.

56312. RULLKLAFF SEKRETÆR, første halvdel af det 20. århundrede.

Elm / birk og andre træsorter, let buede ben, tre skuffer, indvendig med fire skuffer og rum. Længde 81, bredde 48, højde 100 cm.

Brugsslitage, mindre mærker, revne på den ene kortside.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 970