SERVERINGSVOGN OG TRAPPE, anden halvdel af det 20. århundrede.

56244. SERVERINGSVOGN OG TRAPPE, anden halvdel af det 20. århundrede.

Stålvogn, løs skive, hjulskiver. Længde 48, bredde 32, højde 66 cm.

Trinskammel, stålrørskonstruktion med trin og overdel af rød plast. Højde 61 cm.

Brugsslitage, pallen mangler efterbehandling plastikkopper.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.140