SMYKESÆT, 21 karat guld, vægt ca. 42,5 gr.

56093. SMYKESÆT, 21 karat guld, vægt ca. 42,5 gr.

6 dele, halskæde med vedhæng, armbånd, ring og 1 par øreringe (en plop mangler).

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 864