HYLDESYSTEM, "String", design Nils Strinning, 1950'erne / 60'erne.

56080. HYLDESYSTEM, "String", design Nils Strinning, 1950'erne / 60'erne.

Bestående af: 26 hylder, 6 konsoller, glaslåger til konsoller, 18 + 4 gavle, delvist mærket.

Slitage, mindre finerskader, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.210