Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Kunst
Malerie
GÖSTA WESSTRÖM. "Åsunden fra Hisne Klint, V: a Eneby". Olie på lærred. Signeret og dateret 1935.
55962. GÖSTA WESSTRÖM. "Åsunden fra Hisne Klint, V: a Eneby". Olie på lærred. Signeret og dateret 1935.
56 x 94 cm.
Vis hele teksten
Have på.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
56 x 94 cm.
Vis hele teksten
Have på.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
1.952