BORDUR, anden halvdel af det 20. århundrede.

55960. BORDUR, anden halvdel af det 20. århundrede.

Messing, skulpturel form med kvinde. Batterifabrik. Længde 43, højde 28 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 856