HALSKÆDE, sølv med forgyldte detaljer, 20. århundrede.

55915. HALSKÆDE, sølv med forgyldte detaljer, 20. århundrede.

Længde 72 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 72 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 687