ENGELSK BULLDOG, kunstmesse, 20. århundrede.

55911. ENGELSK BULLDOG, kunstmesse, 20. århundrede.

Længde ca 72, højde 50 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 72, højde 50 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.946