VÆGFLLISER Stentøj, Timo Sarvimäki, Designhuset.

558172. VÆGFLLISER Stentøj, Timo Sarvimäki, Designhuset.

Signeret, glasur i blå og hvid, højde 40 cm, bredde 24 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 655