558140. FORD Focus, 2007.
558140. FORD Focus, 2007.
Startet af auktionsfirmaet.
Kilometerstand 6273 miles Aflyst siden 2012-07-31 Sidste syn 04-04-2011 Solgt til dødsbo.
Bestil en tid med auktionsfirmaet for en fremvisning.
Buk og ridser højre forskærm.
Bremser er aktiveret, Andet Brugsslitage.
Startet af auktionsfirmaet.
Buk og ridser højre forskærm.