FORD Focus, 2007.

FORD Focus, 2007.
558140. FORD Focus, 2007.

Startet af auktionsfirmaet.
Kilometerstand 6273 miles Aflyst siden 2012-07-31 Sidste syn 04-04-2011 Solgt til dødsbo.
Bestil en tid med auktionsfirmaet for en fremvisning.

Buk og ridser højre forskærm.
Bremser er aktiveret, Andet Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
558140. FORD Focus, 2007.

Startet af auktionsfirmaet.

Buk og ridser højre forskærm.

Antal besøg: 4.212