KARL TIRÉN. olie på Panel, signeret, dateret, 1903.

55811. KARL TIRÉN. olie på Panel, signeret, dateret, 1903.

Karl Tirén Maleriets størrelse.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Karl Tirén (1869–1955)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Karl Tirén (1869–1955)

Antal besøg: 2.996