PENDYL, gustaviansk stil, 20. århundrede.

55630. PENDYL, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Forgyldt, udskåret ornamentik med båndfletning, søjler og sol, nøgle medfølger. Højde 53 cm.

Brugsslitage, mindre malingstab, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.606