Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Grafik
ROLAND SVENNSSON. Sejlbåd i Stockholms skærgård. Farvelitografi. Signeret Roland S. 24/285.
55323. ROLAND SVENNSSON. Sejlbåd i Stockholms skærgård. Farvelitografi. Signeret Roland S. 24/285.
45x31 cm.
Vis hele teksten
Lidt gulnet.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
45x31 cm.
Vis hele teksten
Lidt gulnet.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
777