PAUL EMILE BECAT. Farvelitografi.

552307. PAUL EMILE BECAT. Farvelitografi.

Erotisk motiv. Underskrevet. 17x12 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 5.662