SØLVSKE, stor model. 20. århundrede, 159 g.

550814. SØLVSKE, stor model. 20. århundrede, 159 g.

Længde 36,5 cm.
Stemplet dansk sølv "Sorö".

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 36,5 cm.
Stemplet dansk sølv "Sorö".

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.291