SMINKBORD, Art Deco, Sverige, 1930'erne.

54959. SMINKBORD, Art Deco, Sverige, 1930'erne.

Fineret med mørkbejdset birk og valnød, tre skuffer i kanten, tre split justerbare spejle. Længde 125, bredde 44, højde 157 cm.

Aldersrelateret Brugsslitage, mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.307