549133. LEGETØJ, plastik, Star Wars, Rebel Transport, inklusive 8 mand, anden halvdel af det 20. århundrede.
Instruktionsark til fremstilling medfølger.
Skib, længde 62, bredde 23, højde 23 cm Gutter, højde 9,5 - 10 cm Rebeltransport i den originale film.
Skibet med mindre skader foran. Almindelig aldersrelateret slitage.